Home / Salon Dekorasyon / Tek Renk Salon Dekorasyon

Tek Renk Salon Dekorasyon

Dekore Etmek İçin Tek Bir Yer Hakkı Tanınsa Tabii ki “Salon” Derdik. Peki, Siz Hangi Rengi Seçerdiniz? Cevap İçin; Tek Renk Salon Dekorasyon!

Size “Bütün imkanları ve zamanı veriyoruz, evinizin içinden bir odanızı seçin ve bu odayı canınız nasıl istiyorsa öyle dekore edin.” deselerdi, hiç bir şekilde zaman sınırlamanız ya da ekonomik kaygınız olmasaydı moda ve trendler gibi uymak zorunda olduğunuz konulardan da uzak olsaydınız hangi odanızı seçerdiniz ve nasıl dekore ederdiniz? Aslında ilk olarak sorulması gereken soru budur, sade tek renk salon dekorasyonu örnekleri mi yapardınız, o seçtiğiniz oda salon mu olurdu yatak odası mı yoksa mutfak mı? Benzer bir sorunun cevabı banyo da olabilir ancak banyolar daha özel alanlar olduğu için hak ettiği değeri genelde görmüyor.

“Minimalizm de neymiş, sade renk modasından gına geldi!” deyip renk renk, desen desen kumaşlar mı kullanırdınız? Önce bu soruların cevaplarına karar vermek, sonrasında ev dekorasyonlarına karar vermek lazım. Çünkü evlerimiz, bizim en özel alanlarımızdır. Her ne kadar birçok insan gelse gitse de evlerimiz sadece ve sadece bize aittir. Konforu, şıklığı, tasarımı, her şeyi sadece bizi ilgilendirmelidir. Modaya uymak zorunda olma hatasına kapılmak, sonunda bizi mutsuz olduğumuz bir evde yaşamak zorunda bırakabilir.

Bir evin içerisinde en önem verilen alan, genelde salondur. Salonlarımızı bu denli önemli yapan şey sadece burada misafirlerin ağırlanması değil aynı zamanda bizim de evde olduğumuz zamanların büyük bir kısmını burada geçiriyor olmamızdır. Biz bugün, harika ve karakter sahibi salonlar yapmak isteyenler için son zamanların en sevilen tek renk trendinden örnekleri bir araya getirdik. Tek renk salon dekorasyonu örnekleri; bizleri sakin, huzur dolu, şık ve aynı zamanda estetik salonlarda yaşamaya davet ediyor.

Ev dekorasyonlarında renk konusunun ne kadar önemli olduğundan daha önceki yazılarımızda uzun uzun bahsetmiştik. “Birbiri ile alakasız renkler, ortaya karmaşa çıkarır.” demiştik. Bu tarz tek renk salon veya oturma odası dekorasyonları bu renk karmaşasından son derece uzak, son derece farklı ve yenilikçi bir yapıyı benimsemektedir. Birbirine uyumlu tonların bir arada kullanıldığı tek renk salon dekorasyonu örnekleri aynı zamanda ilham vericidir.

About iga

Check Also

Boho Tarzı Salon Dekorasyonu

Boho tarzı, salonlarını yenilemek isteyenler için oldukça güzel bir dekorasyon fikri olarak karşımıza çıkıyor. Boho …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.